برا ثبت نام در دوره جدید کلاس های آموزش برنامه نویسی جهاد دانشگاهی گرگان روی لینک زیر کلیک کنید تا به صفحه مربوطه وارد شوید.

اجرای طرح کسب و کارهای نوین و زود بازده در بین جوانان استان گلستان

اجرای طرح کسب و کارهای نوین و زود بازده در بین جوانان استان گلستان

گروه مطلب : اخبار فرهنگي
تاریخ ارسال : سه شنبه 1397/1/14

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد استان گلستان، در این طرح وضعیت موجود کسب و کارهای نوین و زود بازده در بین جوانان استان گلستان، مشکلات موجود در بین این کسب و کارها، آسیب شناسی و ارایه راهکار برای حفظ و گسترش این نوع کسب و کارها مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
کسب وکارهای نوین و زود بازده از جمله موارد قابل توجهی هستند که می‎توانند در کاهش نرخ بیکاری جوانان موثر باشند، لذا ضرورت اقدام به بررسی، مطالعه و شناخت وضعیت کسب و کار در استان گلستان یکی از اقداماتی است که پرداختن به آن می‎تواند به این امر کمک کند. در درجه اول، شناخت جامعی از وضعیت موجود به دست می آید و در وهله دوم بر پایه این شناخت، آسیب شناسی های لازم انجام می شود. 
در نهایت ارایه راهکارهای عملی در جهت اصلاح تهدیدها و یا توسعه فرصت ها مد نظر می باشد. این پژوهش در صدد است که به بررسی وضعیت کسب و کارهای نوین و زود بازده در استان بپردازد. 
گفتنی است، در این طرح، علاوه بر ایسپای گلستان، مرکز نو آوری و شکوفایی جهاددانشگاهی استان گلستان نیز به عنوان حامی مشارکت دارد.